بیشتر بدانید

معرفي شرکت:


مجموعه فناوري رایان داده اطلس فردا در سال 1389 به منظور فعالیت در زمینه فناوري اطلاعات و ارتباطات (IT & ICT) تاسیس گرديد و با داشتن کارشناسان حاذق، در تمامی زمینه های IT، مخابرات و الکترونیک فعالیت می نماید و توانایی خرید، حمل، ترخیص، نصب و راه اندازی و پشتیبانی تمامی تجهیزات مخابراتی، رادیویی وIT را دارد و کارشناسان فنی با مهارتهای لازم در حوزه های نرم افزار، سخت افزار، الکترونیک و مخابرات در قالب تیم های طراحی، اجرایی، پشتیبانی و R&D مشغول به کار میباشند.
یکی از فعالیتهای پایه این شرکت انجام پروژههای متعدد در حوزه Drive Test و آزمایشات میدانی بوده که از بدو تاسیس در دستورالعمل اجرای این مجموعه قرار داشته و تاکنون تستهای متعددی در زمینه شبکههای رادیویی و همچنین شبکههای تلفن همراه (2G, 3G, 4G, Wimax) انجام داده است.
این شرکت تاکنون در مناقصات زیادی در حوزه الکترونیک، مخابرات و IT شرکت کرده و برنده مناقصات زیادی بوده است. از جمله می توان به همکاری شرکت با سازمان صدا و سیما در زمینه راه اندازی فن آوری تلویزیون های دیجیتال در سراسر کشور اشاره کرد. در این رابطه شرکت فردا نمایندگی تعدادی از تجهیزات الکترونیکی، دیجیتالی و مخابراتی مورد نیاز صدا و سیما را اخذ کرده است که مهمترین و معتبرترین آنها فرستنده های دیجیتالی تلویزیونی DVB-T transmitters می باشد که طی سالهای گذشته تعداد زیادی از این فرستنده ها را خریداری و وارد کرده و نصب و راه اندازی آن ها را نیز در ایستگاه های واقع در سراسر کشور به عهده داشته است.
همچنین در مناقصه تامین تجهیزات ارتباطات DWDM بانک سپه برنده شده و تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری آن را تامین و نصب و راه اندازی کرده است. لازم به ذکر است در مناقصه خرید تجهیزات آزمایشگاهی و متعلقات مربوطه در خصوص ارتقاء آزمایشگاه ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آبان ماه سال 1391نیز برنده شده و تمامی تجهیزات فوق را تهیه و نصب کرده است. در سالهای اخیر این شرکت طی همکاری با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمینه خرید، نصب و راهاندازی سیستمهای RF Frequency Meter و همچنین خرید، نصب، راه اندازی و آموزش تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری TEMS و خرید و نصب و راهاندازی Signal Generator تجهیزات مذکور را برای سازمان تهیه کرده است.
همچنین طی همکاری های اخیر با سازمان صدا و سیما تامین تجهیزات مورد نیاز از جمله جهیزات اندازهگیری Site Master، تجهیزات شبکه رادیویی بی سیم و سیگنال آنالایزرهای R&S و نمایشگرهای Wohler جهت تجهیز سالن مانیتورینگ بخش ارتباطات ماهوارهای سازمان را به عهده داشته است.
در حال حاضر این شرکت طی دو قرارداد به امضاء رسیده با مرکز تحفیفات مخابرات ایران، در حال انجام پروژههای تامین و تجهیز آزمایشگاههای IMS و هسته LTE و آزمایشگاه مخابراتی آن سازمان میباشد. و همچنین طی قراردادی با سازمان صدا و سیما در حال انجام پروژه ارنباطات جامع رادیویی ساختمان های برون سازمانی با استفاده در بستر لینکهای رادیویی مایکرویو میباشد.

همچنین شرکت فردا در سال 1392 اقدام به تاسیس دپارتمان وایرلس نموده و مجوز های لازم را نیز جهت فعالیت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخذ نموده است. در حال حاضر شرکت فردا دارای نمایندگی انحصاری از برخی برند های معتبر رادیویی همچون ALCOMA و ALFA و همچنین همکاری های بسیار خوبی با باقی برند های معروف جهت تامین نیاز های رادیویی کشور با استفاده از تیم مجرب و متخصص دارا می باشد. در حال حاضر این شرکت با عضویت در پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران و استقرار در سایت امام سجاد (ع) اقدام به تولید لینکهای مایکروویو در باند فرکانسی 24 گیگاهرتز و پهنای باند 360 الی 900 Mbs میباشد.